Jako polska marka pamięci przemysłowych od lat prezentujemy swoje rozwiązania na targach Embedded World w Norymberdze. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji tego największego branżowego wydarzenia w Europie. To idealna okazja, aby zaprezentować szerokiej publiczności zaawansowane pamięci kierowane do specjalistycznych zastosowań.

W dniach 9-11 kwietnia, Embedded World po raz kolejny staną się miejscem spotkań dla całego sektora industrialnego, w tym ekspertów, kluczowych graczy i liderów branży. Wydarzenie to oferuje kompleksowy przegląd rynku systemów wbudowanych, od komponentów i modułów po systemy operacyjne, projektowanie sprzętu i oprogramowania, komunikację M2M, usługi i różne kwestie związane z projektowaniem złożonych aplikacji i rozwiązań. Ubiegłoroczna edycja targów zgromadziła ponad 950 wystawców z 44 krajów. W ciągu trzech dni hale wystawowe odwiedziło prawie 27 000 gości, czyli o ponad 50 procent więcej niż w roku 2022. Również teraz organizatorzy spodziewają się spektakularnej frekwencji.

W Norymberdze zaprezentujemy pamięci dedykowane rozwiązaniom przemysłowym – moduły DRAM, dyski SSD oraz pamięci Flash, mające zastosowanie w wewnętrznych i zewnętrznych aplikacjach. Tak jak w latach ubiegłych, także i w tym roku na naszym stoisku nie zabraknie nowości. Będzie można zobaczyć między innymi dysk SSD M1000 generacji 2., którego premiera została zapowiedziana na 3 kwietnia. Nośnik jest przeznaczony między innymi do rozwiązań z zakresu automatyzacji przemysłowej, systemów wbudowanych, komputerów przemysłowych czy urządzeń użyteczności publicznej. Tegoroczną nowością będzie również zaprezentowanie pamięci w docelowych rozwiązaniach klientów – komputerach przemysłowych i samoobsługowym, interaktywnym kiosku. Z powodzeniem bowiem dostarczamy pamięci do systemów POS czy digital signage, co zaprezentujemy podczas targów w Norymberdze.

„Jesteśmy niezmiennie zaangażowani w dostarczanie najwyższej jakości produktów, które spełniają najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów przemysłowych. Targi Embedded World są doskonałą okazją, aby podzielić się naszymi najnowszymi osiągnięciami z liderami branży oraz nawiązać nowe strategiczne partnerstwa” – mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA i właściciel marki Goodram Industrial.

Swoją przewagę konkurencyjną opieramy na wysokiej jakości produkowanych pamięci, która wynika z ponad 30-letniego doświadczenia w branży elektronicznej. Kolejnym atutem naszej marki jest siedziba zlokalizowana w sercu Europy, co przekłada się na sprawną obsługę logistyczną a także bezpośrednie wsparcie zespołu R&D, które jako producent zapewniamy na każdym etapie współpracy z klientami. Te właśnie cechy mają kluczowy wpływ na budowę pozycji rynkowej naszej firmy – już dziś rozwiązania Goodram Industrial dostępne są w kilkunastu krajach świata.

Warto podkreślić, że targi Embedded World będą też okazją do zaprezentowania odświeżonej identyfikacji wizualnej Goodram Industrial. W nowej koncepcji graficznej powstanie całe stoisko, jak i pozostałe elementy wizualne oraz materiały marketingowe.

Podczas targów Embedded World 2024, Goodram Industrial zajmie stoisko 1-542 w hali numer 1.