Dołącz do naszego zespołu

Budujemy naszą firmę od wewnątrz. Oznacza to, że ludzie, których zatrudniamy, są największą wartością firmy.

Eksperci od pamięci

Czekamy na Ciebie

Wysoki poziom szkoleń oraz nacisk, jaki kładziemy na doskonalenie pozwoliły zyskać naszym Pracownikom miano ekspertów od pamięci.

Każdego Pracownika oceniamy nie tylko na podstawie rezultatów jego pracy, ale również za umiejętność radzenia sobie z nowymi wyzwaniami oraz ciągłym postępem technologicznym. Zapewniamy rozwój osobisty i zawodowy w jednej z najbardziej nowoczesnych firm sektora IT. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole, zapraszamy do stałego przeglądania naszej strony internetowej. Tutaj, w serwisach z ogłoszeniami pracy (m.in. praca.pl) czy biurach karier studenckich umieszczamy informacje o aktualnie trwającym naborze.

Szacunek
i Partnerstwo

Rozmowy prowadzimy w przyjaznej i partnerskiej atmosferze. Nie zadajemy pytań osobistych. Liczymy na pytania i uwagi kandydata.

Bezpieczeństwo
i ochrona danych

Szczególną uwagę przywiązujemy do tego by Twoje dane nie trafiły w niepowołane ręce. Każdy może wycofać swoje zgłoszenie i usunąć swoje dane.

Informacja zwrotna

Na każdym etapie rekrutacji jesteśmy w kontakcie z Kandydatem. Zawsze możesz uzyskać informację o statusie swojej aplikacji.

Wyślij CV

Dołącz do nas

Prześlij nam swoje CV. Do wiadomości możesz dołączyć portfolio swojej dotychczasowej pracy, osiągnięć bądź zainteresowań. Daj się nam poznać!

Etapy procesu rekrutacyjnego

Tylko trzy kroki

Prześlij nam swoje CV. Do wiadomości możesz dołączyć portfolio swojej dotychczasowej pracy, osiągnięć bądź zainteresowań. Daj się nam poznać! Po otrzymaniu CV będziemy potrzebować kilku dni na jego analizę. Jeśli Twoja kandydatura spełni nasze oczekiwania, możesz być pewien, że zaprosimy Cię do pierwszego etapu rekrutacji. Dowiedz się na czym polega proces rekrutacji w naszej firmie i jak się możesz przygotować do spotkania rekrutacyjnego.

Etap pierwszy

To test dostosowany do stanowiska, na które aplikujesz. Jeśli przyszłe obowiązki będą wymagać znajomości języka obcego, możesz spodziewać się że podczas pierwszego etapu poprosimy Cię o przetłumaczenie krótkiego tekstu lub chwilę porozmawiamy w języku obcym. W zależności od stanowiska, podczas tego etapu przeprowadzimy z Tobą krótką rozmowę, będącą wstępem do kolejnej części procesu rekrutacji.

Etap drugi

Po pozytywnym przejściu testów zaprosimy Cię na rozmowę, podczas której będziemy chcieli się bliżej poznać. Taka rozmowa odbędzie się w siedzibie firmy bądź online za pomocą dostępnych komunikatorów. Czego możesz się spodziewać podczas takiej rozmowy? Na pewno zapytamy o Twoje doświadczenie zawodowe bądź przebieg nauki. Równie ważne są dla nas Twoje pasje i zainteresowania. Podczas rozmowy będziemy chcieli poznać Twoje silne strony, ale też chcielibyśmy się dowiedzieć dlaczego zdecydowałeś się zaaplikować do nas. Warto zatem byś przed rozmową pomyślał o tym, co chcesz nam przekazać i w jaki sposób chcesz się nam przedstawić. Podczas rozmowy czekamy na Twoje pytania! Chętnie opowiemy szerzej o oferowanym stanowisku pracy, zakresie obowiązków a także zwyczajach panujących w naszej firmie. Przedstawimy też interesujące Cię kwestie organizacyjne.

Etap trzeci

Ostatni etap to przedstawienie naszej oferty. Gdy ustalimy dogodne dla obu stron warunki pracy i płacy będziemy mogli powiedzieć: Witaj w naszym zespole!

Aktualne oferty pracy