M1000 SSD disc

Jeden dysk – wiele aplikacji

Dynamicznie rozwijające się przemysł i technologia, wymagają niezawodnych i sprawdzonych rozwiązań. Do aplikacji i urządzeń, w których prawidłowe działanie zapewnia pamięć masowa, stworzyliśmy dysk SSD M1000 gen. 2. Ten następca znanego już modelu M1000, to zaawansowane rozwiązanie stworzone specjalnie dla sektora przemysłowego, gwarantujące niezawodność oraz wysoką wydajność w różnorodnych zastosowaniach.

Wysoka wydajność i oszczędność energii

Dysk M1000 gen. 2 jest oparty o standardowy form factor 2,5” i wyposażony w interfejs SATA III.  W połączeniu z pamięcią NAND BiCS5 3D TLC, pamięć masowa oferuje nie tylko szybki transfer danych, ale także niski pobór mocy. Prędkości odczytu i zapisu wynoszą kolejno 550 MB/s oraz 510 MB/s. Dysk jest dostępny w różnych pojemnościach: 128 GB, 256 GB, 512 GB oraz 1024 GB, co umożliwia dopasowanie do konkretnych wymagań aplikacji przemysłowych.

Wytrzymałość w ekstremalnych warunkach

Zakres pracy dysku w temperaturze od -40°C do +85°C sprawia, że M1000 gen. 2 to idealna pamięć dla urządzeń pracujących w najbardziej wymagających warunkach środowiskowych, zarówno pod względem temperatur jak i wilgotności powietrza. Każdy wyprodukowany egzemplarz przechodzi rygorystyczne testy jakościowe, w tym testy w komorze klimatycznej, aby zapewnić niezawodność działania w różnorodnych warunkach.

Tam, gdzie liczy się niezawodność

Nowy dysk powstał w oparciu o zaawansowane technologie, które zapewniają nie tylko wysoką wydajność, ale także długą żywotność pamięci. Są to między innymi:

  • Bad Block Management
  • Static and Dynamic Wear Leveling
  • TRIM
  • S.M.A.R.T.
  • Over-provisioning
  • Low Power Management

Zastosowane technologie umożliwiają wykorzystanie dysku w szerokim zakresie aplikacji przemysłowych, takich jak systemy wbudowane, urządzenia użyteczności publicznej, komputery przemysłowe, digital signage czy wreszcie automatyka przemysłowa.

Współpraca i wsparcie R&D

Wprowadzenie dysku M1000 gen. 2 do naszego portfolio to kolejny krok w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w branży elektronicznej, bezpośredniemu wsparciu zespołu R&D i produkcji zlokalizowanej w Polsce, zapewniamy wysoką jakość produktów oraz efektywną obsługę logistyczną.

M1000 SSD disc