Nasze pamięci są powszechnie stosowane w aplikacjach przemysłowych, które wymagają stabilnej pracy w ekstremalnie zmiennych warunkach środowiska.

Automatyzacja domu

Systemy automatyki domowej to innowacyjne technologie, które mają coraz więcej zwolenników. Umożliwiają one zdalną kontrolę temperatury, wilgotności oraz bezpieczeństwa domów i mieszkań.

Punkty sprzedaży POS

Każdy współczesny sklep posiada terminale point-of-sales, które są absolutną esencją nowoczesnego biznesu. W wielu przypadkach transakcje sprzedażowe są rejestrowane w pamięci terminala, zgodnie z lokalnym prawem, stąd coraz więcej terminali POS jest wyposażonych w nośniki NAND flash.

Internet Rzeczy

„Internet Rzeczy” to przyszłość, w którą właśnie wkraczamy. Stała i niezakłócona komunikacja urządzeń znajdujących się wokół nas, stwarza nowe potrzeby w zakresie technologii przesyłania danych.

Procesy produkcyjne

Sterowanie procesami produkcyjnymi nie jest już wyłączną domeną ludzi. Procesy te z powodzeniem są kontrolowane przez inteligentne systemy komputerowe, czyniąc je bardziej wydajnymi.

Systemy do wideorejestracji

Systemy te umożliwiają monitorowanie zdarzeń z użyciem kamer CCTV. Filmy wideo są nagrywane na nośnikach do przechowywania danych na cel przyszłego wglądu. Idealnym nośnikiem, który zapewnia odporność na warunki środowiskowe jest przemysłowy SSD.

Automatyzacja przemysłu

Żmudne oraz precyzyjne czynności w procesach produkcyjnych są obecnie wykonywane przez zautomatyzowane urządzenia i roboty. Ich praca jest sterowana przez zaawansowane systemy komputerowe.

Systemy bezprzewodowe

Digitalizacja życia codziennego wymaga zastosowania nowoczesnych środków komunikacji. Tworzą je bezprzewodowe systemy przesyłania danych, umożliwiające globalny dostęp do zasobów, które wszyscy tworzymy.

Komunikacja publiczna

Ludzie mają stałą potrzebę przemieszczania się, najczęściej do pracy lub szkoły. Nowoczesne technologie czynią współczesne środki służące komunikacji szybszymi, sprawniejszymi i bezpieczniejszymi.

Rozwiązania automotive

Samochód przestał być wyłącznie prostym środkiem do przemieszczania się. Obecnie wymagane jest, aby był wyposażony w systemy multimedialne, które ułatwią proces transportu oraz nawigacji.

Interfejs człowiek-maszyna

Urządzenia wyposażone w te interfejsy umożliwiają ludziom-operatorom tych urządzeń na komunikowanie się z nimi i zbieranie informacji, np. z procesów monitorowania. Nowoczesne urządzenia cechuje dotykowy ekran i podgląd wizualny, który umożliwia kontrolowanie procesów i otrzymywanie alertów w sytuacjach potencjalnego zagrożenia.

Jeśli interesuje Cię do jakich jeszcze aplikacji produkujemy pamięci, skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży: industrial@goodram.com